KURUMSAL

 

 

 

1997 yılında kurulan firmamız MAR AJANS bünyesinde faaliyete geçirdiğimiz Dijital Baskı Merkezimiz ve www.okulkapigiydirme.com sitemizle eğitim materyalleri üretimi noktasında eğitim ve öğretime katkı sağlayarak hizmet vermekteyiz. Okullarımıza özel Kapı Giydirme, Duvar Giydirme, Cam Giydirme, Eğitim Sokakları, Okul Posterleri, Merdiven Yazıları, Kolon Kiriş Yazıları, Tübitak Bilim Fuarı Ürünleri gibi materyallerin tasarımını, imalatını, montajını uygun fiyat, kaliteli malzeme ve işçilik ile en kısa sürede sağlıyoruz.

 

 

 

VİZYON

 

 

 

Kuruluşundaki milli amacını gereklerini yerine getirirek;
25 yıllık reklam ajansı tecrübesini Eğitim kurulumlarımıza hizmet üreten ,genç nesillerimizin  eğitimine  katkı sunan  özgün estetik görsel tasarımlar  sunan üreten bir marka olmak.

 

 

 

MİSYON

 

 

 

Bir milletin geleceği olan gençlerimize  öğretmenlerimiz tarafından verilen eğitimi desteklemek için özgün tasarımlarımızla öğrencilerimizi bilim teknoloji  sanat musiki tarih ve milli manevi değerlerle donatılmış modern çağdaş her alanda  güzel ahlaklı nesiller yetiştirmek için, okullarımızı duvarlarını kapılarını koridorlarını görsel soğukluktan kurtarıp öğrencilere bilgi sunmak ilgisini artırmak.  Görsel materyalleri eğitime katkı sunan birer  öge haline getirmek. kaliteli mal ve hizmet üretmek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR